Slipstream Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Slipstream Villa Long Island heeft gratis privéparkeerplaatsen en een terras met uitzicht op de zee.
De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en badlakens.
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Zonneterras
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Autoverhuur
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld naar Slipstream Villa komen?
Gasten van Slipstream Villa kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in strand Slipstream Villa?
Gasten van strand Slipstream Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke betaalmethoden worden door strand Slipstream Villa ondersteund?
Strand Slipstream Villa accepteert betalingsmethoden zoals American Express, Visa en Discover. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.